Auto Quest / Новости / Владислав Рєзніков виступить експертом

Владислав Рєзніков виступить експертом з питань політичного лідерства у прямому ефірі радіо «ЕРА»

Науковець Владислав Рєзніков - кандидат медичних наук, автор унікальних методик та тренінгів, керуючий справами групи компаній AutoQuest виступить експертом з питань політичного лідерства у прямому ефірі радіо «ЕРА» в ранковій програмі «Родео».

 

Тематика програми буде присвячена розгляду проблеми реалізації політичного лідерства через призму правлячої еліти.

 

Науковцем В.Рєзніковим у результаті багатолітніх досліджень тематики лідерства у політичному, суспільному, громадському та діловому середовищі накоплений значний масив досліджень та концепцій теоретичного обґрунтування психологічного феномену лідерства. «Домінуючим критерієм політичного лідерства є прагнення до влади. Вважається, що 7-8 % від усієї кількості населення – це ті, хто "хворіють на владу", тобто для яких влади ніколи не буває забагато», - констатує науковець.

 

Упродовж програми експерт В.Рєзніков проаналізує питання психологічної самореалізації ключових фігур в політиці, парадоксів лідерства в момент просування до влади і занепаду політичної кар’єри, фактору психологічної кризи в діяльності політика, несвідомих психологічних феноменів тощо.

 

Ранкова програма «Родео» вийде в ефір 25 лютого 2012р. о 9.05 год. на хвилі радіо «ЕРА» (у Києві 96FM). Включитися в процес обговорення цієї тематики в інтерактивному режимі під час прямого ефіру можна за номером телефону (044) 536 96 00.

Проекты группы AutoQuest

event-агентство, организация праздников
продакшн студия
Федерация Квеста Украины
экскурсии на квадроциклах
Парки экстремальных развлечений
агентство активного зарубежного туризма
спортивно-развлекательный клуб